Vnitřní zrak

Datum: 10. 12. 2022 09:30 - 10. 12. 2022 12:30 dopolední sobota od 09:30 - 12:30h.

Místo: Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Workshop

Cena: 450 Kč

Lektoři: Blanka Deví Milevová

Milé ženy Zvu Vás na sobotní workshop Mohendžodáro na téma: Vnitřní zrak­ podpora intuice. Intuice je jako ještěrka kterou na okamžik zachytíš než se ztratí v trávě.Každá máme schopnost tyto okamžiky ve správný čas zachytit a nepustit,aby před námi naš dar intuice neutíkal jako ještěrka...........,pojďme společně objevovat naše zapomenuté dary a schopnosti které v sobě máme možná neprobuzené? Spící? Někde v hloubce odložené ? Intuici má každá z nás, naučit se jí používat a důvěrovat svému vnitřnímu vedení je dovednost, která se rozvíjí jako jakákoli jiná dovednost, kterou v sobě máme.

Existuji tajná cvičení výhradně pro ženy,které muž nesmí vidět.

Ženy od pradávna znaly umění jak si udržet energii,svěžest,vitalitu,zdraví a krásu přirozenou cestou.Mohendžodáro, které bylo v dávných dobách také rituál tantrických kněžek je jedním z nich.


Do Evropy dovezla tento klenot Mudr.Monika Síčová.

Působí ve všech rovinách člověka.Fyzické,psychické,duchovní,harmonizuje čakry a vnitřní stabilizační systém,ozdravuje pánevní dno,tvoří optimální hladinu hormonů každé ženě na míru.Léčí staré rány na duši i na těle.Je to cesta k porozumění sobě samé,ke zdraví a radosti.​Posiluje dráhu ledvin. (ledviny jsou párový orgán a reagují na naše vztahy se sebou a i okolím)


Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.