Meditace pro ženy: Šťastné mateřství

Datum: 20. 5. 2021 18:00 - 20. 5. 2021 20:00 čtvrtek 18:00 - 20:00h.

Místo: Studio Braník, Ke Krči 30, Praha 4

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Kurz

Cena: 250 Kč

Lektoři: Blanka Deví Milevová

Aspekt Matka Neviditelná síla,která je zdrojem všeho.Ženská podstata je trpělivost, být, přijímat,nechat plynout. Těmito kvalitami jsme přirozeně vybavené a podporují hlavně aspekt Matky. Trpělivě přečkat celé těhotenství, vývoj dítěte od narození do dospělosti. S trpělivostí přečkáváme různé horší časy, nezdary a nemoci nejbližších.

Jaká je ale správná míra trpělivosti - čekání.? 

Dokud vývoj dění (lidí) nedozrál, dáváme svou pozorností Matky zdravou energii, která ženu nevyčerpává. 

Opak trpělivosti je tlak. Padá pouze zralé ovoce.Není na místě tlačit na nezralé, ale ani dlouho čekat na již přezrálé.

Příliš dlouhým vyčkáváním se energie Matky zlomí do role věčné čekatelky a to už je úplně odlišné vyzařování.

Čekatelka vytváří svým postojem neviditelný tlak, na který okolí reaguje. Někdy zpětným tlakem až agresivitou, jindy protahováním do nekonečna. 

Čekatelka si energii z cíle na který se zaměřila na rozdíl od Matky bere. Pod tlakem se nic nemůže vyvíjet. Veškeré dění se blokuje. Ve všech rovinách. Ať už je to tlak na vlastní tělo v průběhu nemoci, na partnera kdy bude svatba (dítě), na dítě,které se nechce učit, tlak v podnikání a jakémkoli jiném díle.

Nejzhoubnější je neustálý dlouhodobý třeba i jemný tlak, který časem začne tvořit zhoubné myšlenky směrem k cíli (ať už osobě,či události).

Navenek mohu být matoucí argumenty jako: .Já mám času dost. Nespěchám. Ale uvnitř může běžet vnitřní dialog jako: jednou uvidíš jak to dopadne a dáš mi za pravdu. Až Ti bude nejhůř tak přijdeš, ale zároveň na to čekatelka čeká.

Svými myšlenkami motá nitky aby to dopadlo jak se jí hodí a měla svou pravdu.

Jaká je správná míra čekání?

Kdy dát dění a lidem svobodu a pustit?

Nebo dát jasně definovatelné hranice míry své trpělivosti a ochoty čekat. Nenechat zneužívat svou energii vnitřní Matky.

Opak Matky, která vnáší do veškerého dění život je aspekt Smrtky, která veškerému dění život naopak bere.

Každá mince má dvě strany.

Někdy je to chůze po tenkém laně mezi oběma stranami a největší umění je odhad jaký postoj zaujmout. Kam směřujeme pozornost a co tím vyživujeme. Čemu dáváme pozornost to roste a sílí ať už to dělíme na kladné, či záporné.

Aspekt mateřství mužeš podpořit speciální masáží na dané téma: Gajátrí


Skupinový terapeutický trénink 2v1
Získej licenci na nejúčinnější meditační techniky.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci i vedení skupin.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Mohendžodáro, masáže, meditace, Metoda 3x3 Více


Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Masáže, Mohenžodáro, Metoda 3x3 Více


   

Pravidelné kurzy

Letní setkání: 15.7.2021, 12.8.2021, 19.8.2021 a 26.8.2021 Mohendžodáro je tajemné,ozdravné , zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová. Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání bloků na těle i na duši. Pravidelné praktikování MOHENDŽODÁRO má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, prázdninová setkání 18h. - 20h.

Zobrazit detail