Esence krásy Ženství

Datum: 4. 9. 2020 17:00 - 6. 9. 2020 15:00 pátek 17h až neděle 15h.

Místo: Hotel Kolonie, Pustověty 58, 270 23 Křivoklát

Kraj: Středočeský kraj

Typ: Workshop

Cena: 4400 Kč

Lektoři: Blanka Deví Milevová

Ženy, Pojďme poodhalit svou vnitřní krásu, aby mohla vytrysknout navenek… Budeme se především věnovat svým ňadrům, jsou zdrojem přirozené síly, smyslné vitality a plnosti ženství Obrátíme svou pozornost ke svému obličeji, budeme vnímat jemné svaly, naučíme se jemnou masáž obličeje, krku a dekoltu Rozproudíme energii v meditaci a jemné ženské joze

Ubytování: ve dvoulůžkových pokojích,  viz http://www.hotel-kolonie.cz/

Stravování: je zajištěno jídlo třikrát denně, obědy a večeře bude výběr ze dvou jídel,  začínáme v pátek večeří a končíme v neděli obědem, nápoje k obědu a večeři si každý hradí sám

Program: počet účastnic  12-15

Začátek v pátek před večeří úvodní program, po večeři meditace, v sobotu ranní protažení, před obědem cvičení, před večeří cvičení, po večeři masáž a rituál, v neděli ranní protažení, končíme závěrečným programem před obědem.

Celkem tedy 8 společných cvičení, setkání, meditací, masáží

Lektorka. Blanka Chmelíková

Předám vám mnohaleté zkušenosti práce se ženami a prožitky z mnoha kurzů o ženství, tantře, józe, mé drahé a inspirativní učitelky jsou: Bea Merksbauerová - Spiraldynamik®, Renata Sahani – Škola pánevního dna, Monika Sičova – Mohendžodáro tantrická jóga pro ženy, Ma Ananda Sarita – tantrický výcvik Esence Bohyně, přímá žačka OSHO, Miranda Gray – Měsíční matka a mnohé další.

Lektorka Blanka Milevová

Mnohaleté zkušenosti a práce se ženami a prožitky z mnoha kurzů na téma: ženství, tantra, konstelace, meditace. Učitelé: Mudr.. Monika Síčová -Tantrická jo´ga pro ženy, Renata sahani Skalová - Škola pánevního dna, Jiří Jakeen - výcvik konstelací, David Pinc - marma masáže a trojklanný nerv, Igor Samotný - Katarzní techniky a mentorka ženských meditací a Osho meditací 4 roky praxe v meditačním centrum, ženské masáže Mohendžodáro, Robert Moos - práce se sny a mnoho dalšího.

S Blankou jsme mnohaleté kamarádky, kolegyně s mnoha společnými prožitky na cestě sebepoznání na kurzech i v osobním životě.

čeká Vás naplněný výživný a regenerační víkend.

Budete v hlubokém prožitku se svým ženstvím.

Těšíme se na Vás Blanka + Blanka

Mentorka ženských meditací Mohendžodáro
Buduj si komunitu stejně naladěných žen.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci ženy.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Mohendžodáro, masáže, meditace, Metoda 3x3 Více


Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Masáže, Mohenžodáro, Metoda 3x3 Více


   

Pravidelné kurzy

Mohendžodáro je tajemné,ozdravné , zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová. Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání bloků na těle i na duši. Pravidelné praktikování MOHENDŽODÁRO má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, každou středu 18h. - 20h.

Zobrazit detail