MasážeŽenské masáže Mohendžodáro:Ošetření Parvátí:

podpora funkce míchy, ledvin, osvobození od strachů a úzkosti

Ošetření Radharání:

ošetření v sedě hlava a ruce, slouží k psychickému uvolnění,povzbuzení nervového a hormonálního systému a jeho řídících funkcí, pomáhá věcné mysli a funkci mozku.

Masáž Radharání uvolňuje věčně plynoucí a těkající mysl a hlavu. Dále trapézy, ruce, krční páteř. Je málo masáží zaměřených přímo na ruce Radharání je jedna z nich.
Aktivují se  body na hlavě (hlavová centra)
Navrací rovnováhu.
Princip hluboké relaxace staví na tom, že tělo a mysl jsou propojené. Vylaďuje stavy úzkosti a deprese.


Ošetření Lakšmí:

prsa,nohy. Slouží k omlazování a povzbuzení imunity, púsobí na srdce a plíce, na hormonální systém, oživuje, probouzí ženský pocit štěstí.Lakšmí je bohyně štěstí a hojnosti a vtělením krásy. Další bonus tohoto ošetření je zpevnění a zvětšení prsou (ověřeno na sobě a kolegyních z masáží.)
Lakšmí je uctívána jako Bohyně bohatství a hojnosti.

Ošetření Sarasvatí:

60 min. se zaměřením na nohy. Slouží ke zkrášlování a detoxikaci, působí na játra, žlučník, urogenitální systém, slezinu. slinivku, léčí kůži a podkoží, harmonizuje váhu těla.
Sarasvatí znamená doslova plynoucí. Je spojována s moudrostí.
Masáž se dělá nabřiše, zádech, na levém a pravém boku.

Ošetření Gajátrí:

břicho, pánev
Slouží k centrování a zakořenění člověka, otevírá kontakt s vlastní životní silou a zdrojem energie, léčí strach ze smrti a strach ze života, působí na žaludek, střeva, trávící systém, urogenitální systém, hormonální systém.
Gajátrí - božstvo uctíváno jako matka věd a moudrosti.

Aspekt Matka
Neviditelná síla,která je zdrojem všeho.

Milá ženo pokud právě Tvá vnitřní Matka balancuje v nejistotě a nerozhodnosti dopřej si terapeutickou masáž v hluboké relaxaci, která spouští samoozdravné procesy a pomáhá uvědomování stavu různých situací. Uvádí do rovnováhy.

Ženská podstata je trpělivost, být, přijímat,nechat plynout. Těmito kvalitami jsme přirozeně vybavené a podporují hlavně aspekt Matky. Trpělivě přečkat celé těhotenství, vývoj dítěte od narození do dospělosti. S trpělivostí přečkáváme různé horší časy, nezdary a nemoci nejbližších.

Jaká je ale správná míra trpělivosti - čekání.?

Dokud vývoj dění (lidí) nedozrál, dáváme svou pozorností Matky zdravou energii, která ženu nevyčerpává.

Opak trpělivosti je tlak. Padá pouze zralé ovoce.Není na místě tlačit na nezralé, ale ani dlouho čekat na již přezrálé.

Příliš dlouhým vyčkáváním se energie Matky zlomí do role věčné čekatelky a to už je úplně odlišné vyzařování.

Čekatelka vytváří svým postojem neviditelný tlak, na který okolí reaguje. Někdy zpětným tlakem až agresivitou, jindy protahováním do nekonečna.

Čekatelka si energii z cíle na který se zaměřila na rozdíl od Matky bere. Pod tlakem se nic nemůže vyvíjet. Veškeré dění se blokuje. Ve všech rovinách. Ať už je to tlak na vlastní tělo v průběhu nemoci, na partnera kdy bude svatba (dítě), na dítě,které se nechce učit, tlak v podnikání a jakémkoli jiném díle.

Nejzhoubnější je neustálý dlouhodobý třeba i jemný tlak, který časem začne tvořit zhoubné myšlenky směrem k cíli (ať už osobě,či události).

Navenek mohu být matoucí argumenty jako: .Já mám času dost. Nespěchám. Ale uvnitř může běžet vnitřní dialog jako: jednou uvidíš jak to dopadne a dáš mi za pravdu. Až Ti bude nejhůř tak přijdeš, ale zároveň na to čekatelka čeká.

Svými myšlenkami motá nitky aby to dopadlo jak se jí hodí a měla svou pravdu.

Jaká je správná míra čekání?

Kdy dát dění a lidem svobodu a pustit?

Nebo dát jasně definovatelné hranice míry své trpělivosti a ochoty čekat. Nenechat zneužívat svou energii vnitřní Matky.

Opak Matky, která vnáší do veškerého dění život je aspekt Smrtky, která veškerému dění život naopak bere.

Každá mince má dvě strany.

Někdy je to chůze po tenkém laně mezi oběma stranami a největší umění je odhad jaký postoj zaujmout. Kam směřujeme pozornost a co tím vyživujeme. Čemu dáváme pozornost to roste a sílí ať už to dělíme na kladné, či záporné.


Masáže Mohendžodáro jsou transformační, pro ženy hledající sebepoznání a cestu k sobě.Na masáž si můžete donést šperky, talismany a různé předměty a nechat během ošetření (masáže) dobít léčivou energií (prasíla)

Po absolvování všech ženských masáží Mohendžodáro je žena připravena na celostní ošetření:

Deví

(zasvěcení)
Slouží k celostnímu ozdravení, zkrášlení, povzbuzení funkce orgánů, posílení životních sil, povzbuzení ženských vlastností a ženského štěstí, zbavuje strachů a psychického napětí, uvolňuje tělo. Podporuje meditativnost a všestranný talent zvláště k umění. Je vhodná na vše, na všechny orgány a funkce těla a všechny psychické potíže člověka bez psychické diagnózy.
Deví v sobě obsahuje všechny ženské i božské aspekty.
Délka: 100 min.
Energetické odblokování, relaxace
Hodnota 1500 Kč

Terapeutické ošetření pro ženy Krišna:

Léčí situace, které jsou aktuální,krátkodobé, okamžité nálady, akutní stavy a zátěže.

Zasahuje povrch, důsledky a je vhodná pro první zkušenost, začátečnice, ženy které jsou intimně uzavřené a v hloubce zraněné.

Působí na ženskost, senzualitu, která se rychle projeví účinkem hmatatelným a krátkodobým.
Masážní technika 12 ti vln působí na různá období ženy od zplození do zralosti.
Harmonizuje hemisféry, kultivuje kundalini energii a stimuluje smysly a pudy.
Vhodné pro všechny ženy
Celkový čas procedury 120 min.
Senzuální odblokování
Ošetření terapie dotekem v leže na břiše.
Relaxace
Sdílení.
Hodnota 1 500 Kč

Terapeutické ošetření pro ženy Šiva:

Léčí situace, které jsou neprojevené, minulé nálady a stavy, které se projevují jako dlouhodobá zátěž. Působí na ženskost, senzualitu, která se pomalu projeví s účinkem jemně hmatatelným a dlouhodobým.
Zasahuje hloubky, příčiny a je vhodná pro opakované zkušenosti, pokročilé ženy, ženy které se intimně otevírají a v hloubce léčí.

Šiva je spojen s dočasností a pomíjivostí všeho hmotného stvoření a neustálou schopností přírody tvořit. Tak vstupuje na scénu bůh ukončovatel. Šiva je koncem i počátkem bytosti. Šiva je pravou skutečností, která na sebe bere mnohé tvary. Šiva není jen hrůza konce tělesné existence, ale především KLID A MÍR SPOČINUTÍ. Stává se zosobněním cesty meditace a cesty poznání.

Párové ošetření Parvátí se zaměřením na záda a krk.

Slouží k odstranění napětí v těle, uvolňuje jednotlivé tkáně, buňky a mezibuněčné prostory. Pomáhá odstranit emoční blokádu tkáně. Je to prevence vůči vážným chorobám.
Masážní technika 12 ti vln působí na různá období ženy od zplození do zralosti.
Harmonizuje hemisféry, kultivuje kundalini energii a stimuluje smysly a pudy.
Léčí hormonální systém.
Masáž zahrnuje ošetření lymfy.

Vhodné pro všechny ženy
Celkový čas procedury 120 min.
Senzuální odblokování
Ošetření terapie dotekem v leže na zádech.
Relaxace
Sdílení.
Hodnota 1 500 Kč

Pro muže i ženy: Ošetření marma bodů a trojklaného nervu: Ošetření marma bodů a trojklaného nervu na obličeji- omlazující a ozdravná masáž
Marma body propojují 3 energetická těla vzájemnou výměnu a informaci mezi nimi. Fyzické tělo,emocionální tělo,kauzální tělo. Marma jsou propojeny skrze nervy s čakrami. Slovo marma pochází ze sanskrtu, starověkého jazyka Indie a v překladu znamená tajný,citlivý,nebo zranitelný. Marma bod je místo se silnějším energetickým polem a často odpovídá určitému orgánu,který lze přímo ovlivnit stimulací příslušného marma bodu.Trojklaný nerv (TN) je největší hlavový nerv. Má přímou vazbu na funkci zraku, čichu, sluchu a ovlivňuje dásně a zuby,je hlavním nervem,který přenáší vjemy-informace,ale i stres a napětí z hlavy do zbytku těla Technika práce s trojklaným nervem se nazývá Nerve point Therapy. Uklidňuje nervový systém,uvolňuje trojklaný nerv a napětí v obličeji,dává do pohybu lymfu,čistí a detoxikuje pokožku obličeje.U masáže se odplavuje velké množství toxinů z těla,tato masáž detoxikuje a omlazuje obličej. Marma masáž uvolňuje zadržovanou energii, vyplavují se staré uložené,neprožité pocity a emoce, které nám berou energii a radost ze života. Staré a zadržované pocity nás doslova blokují,vytváří napětí v těle a obličeji . Životní energie nemůže volně proudit.Na fyzickém těle se zadržovaná energie projevuje problémy se zuby, váčky,krvácení dásní, problémy s očima, nebo sluchem.
Dolní zuby nám pomáhají s ukotvením ,zakořeňují nás v zemi. Horní zuby souvisí se spirituální sférou. Zubní dřeň funguje jako vyživující detoxikační a obranný systém. Vnitřkem každého zubu prochází energetický kanál, který souvisí s určitou čakrou a orgánem. (muži i ženy)
Hodnota 1000 kč
Uvolnění napětí  obličejových,  svalů, trpéz a ramenou .Masáž hlavy a krku.
Uvolnění lymfatických uzlin a harmonizace lymfy v oblasti obličeje a krku.
Uvolnění trojklanného nervu. Aktivace akupresurních bodů.
Vhodná pro sedavá zaměstnání, studenty , přetížení a napětí v oblasti hlavy.Tzv. psychické vyčerpání
30 min. 500 kč

Breussova masáž:

pro pružnou páteř a šťavnaté a prokrvené meziobratlové plotýnky. Přímá masáž páteře,trakce ,uvolnění.regenerace, vyživení a prokrvení plotének. Vtírání teplého třezalkového oleje.Principem je, aby olej nasál meziobratlové ploténky a tím zase začaly plnit svou funkci. Natřená místa páteř a vzpřimovače se pokryjí hedvábným papírem,který zahřeje, prokrví a podpoří vyplavování toxinů. Ovlivňuje: bolesti zad, výhřezy plotének,prevence, můžeme předejít operaci plotének.( pro muže i ženy)

Prevence Diskopatie (degenerativní změny meziobratlové ploténky.)

Součástí masáže je uvolnění lopatek a podlopatkových svalů, uvolnění krku a trapéz.( pro muže i ženy)

Proč uvolňovat a vytahovat páteř?

Odkud se berou usazené sole? (EXOSTOSA).
Poškozená kost se chce neprodleně uzdravit za pomocí okostice, chrání se jakoby shora a takto vzniklo usazování solí - exostoza.
Odkud se bere materiál? Přerozděluje se z téhož poškozeného obratle. Sám obratel se stává stále křehčím a exostoza stále silnějš. Doslova se zasekla do okraje obratle a stále píchá - pokud páteř nevytahujeme.


Kraniosakrální léčení pánve.

velmi jemná, ale zároveň silná a hluboká neinvazivní metoda, která podporuje samoozdravné procesy a přivádí k hluboké relaxaci.

léčení zasahuje  hlavně s tekutinové tělo (tekutá energie)

dokáže rozpustit hluboce uložené a zapomenuté zážitky laskavým způsobem přes uvědomění.. Při této terapii není nutno diagnostikovat pojmenovávat. tato terapie  je most ke své síle a energii. Následně se spouští samoléčebné procesy a zázraky.

Ošetření probíhá v sarongu (jemný šátek) a spodních kalhotkách.

Délka: 50 - 60 min.

Doporučuje se opakovat.(při opakování nižší cena) 2x - 4x 500 Kč /jedno ošetření, 5x a více 350 Kč/ jedno ošetření.

Hodnota. 1000 Kč
Dornova metoda:

centrování kyčelních kloubů, Dornova metoda je manuální technika,která vrací klouby a obratle na původní místo.Kyčle - kolena -kotníky.Zakončena Breussovou masáží páteře.

Sportovní (švédská) masáž:

Klasická masáž se silnějším tlakem a zaměřením na odblokování, vybalancování nerovnováhy svalů.
Masáže pomáhají odstranit svalovou ztuhlost.Tzv trigger points (bolestivá místa ve svalech)

Hara masáž:

Centrování síly.Středu.Masáž břicha v leže na zádech.

Aplikace tělové svíce:

při ošetření párových orgánů se aplikují 2 svíce. Aplikace jedné svíce 100 kč, dvou (párové orgány)200 kč, očištění lymfy a toxinů.


Zásaditá masáž podporující odkyselení organismu

Novinka. Pro sametově hebkou pokožku.  Relaxační masáž zásaditou solí s  8 mletými drahými kameny  (  hydrogenuhličitan sodný, mořská sůl, uhličitan sodný, přírodní minerály, achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, horský křišťál a onyx   )

Zásadito-minerální sůl Meine Base s PH 8,5  intenzivně čistí a pečuje o pokožku.
Uvolňuje otoky a lymfatický systém.
Zásaditá péče o pokožku zajišťuje že kyseliny a jedy jsou vylučovány kůží prostřednictvím potních a mazových žláz.
Využívá přirozenou vylučovací funkci pokožky.
Uvolňuje fyzickému i psychickému napětí.
Ulevuje od bolestí po sportu a námaze.
 Procedura pomáhá s odkyselením organismu a uvedení Ph do rovnováhy  

Quaša

jedná se o starověkou čínskou masáž. Překlad tohoto pojmu: „gua“ – „pohyb v jednom směru, škrábat“, „sha“ – „špatný“ – znamená doslova "seškrábat všechno špatné". V této léčebné metodě se používá malý hřeben s turmalíny, pomocí kterého se ošetřují určité oblasti těla, obličeje a hlavy, včetně různých bodů a reflexních zón.

Guasha Green wold obsahuje oproti tradičnímu materiálu (nefrit, rohovina) černý turmalín (skoryl), který má okamžitéinfra účinky - tedy hřeje. Současně vnáší do jádra buňky bílé světlo. Turmalín je jediným nerostem na Zemi, který vykazuje soustavnou elektřinu a je původním zdrojem záporných iontů a infračervených vln. Podporuje krevní oběh, zvyšuje odolnost proti stresu a duševní bdělost a v neposlední řadě podporuje imunitní systém. Turmalín regeneruje buňky, hmotu. Likviduje parazity a plísně.

Quasha umí vytahovat i napouštět.Turmalín uvádí do stavu nula. Ve stavu nula začneme vyzařovat jinou polaritu, vyčistíme tím okolí, ne všichni kolem na to reagují pozitivně.

.Když je lčověk šťastný, vysílá a září. Po emočním stresu začnou kyseliny útočit, nabourávají buňku a ubírají jí světlo. Turmalín pomáhá obnovit pevnost obalu a napravuje auru.

Hloubková masáž zad a šíje (kancelářská)

Hloubková masáž je zaměřena na svaly v oblasti krku, ramen a trapézového svalu.
Rychlá úleva při svalových bolestech krční páteře a napětí v oblasti rukou.
Napomáhá uvolnění stresu a psychického napětí.
Vhodná pro sedavá zaměstnání.
Při únavě ze sedavého zaměstnání a statického zatížení svalů, vazů a úponů v oblasti krku, ramen,a rukou.
Manuální masáž vleže na břiše. Uvolnění Trigger
 pointů v oblasti krku a rukou
30 minut 500 Kč
60 min. 1000 Kč 


Metoda 3x3 rovina fyzická - emoční a energetická253

Individuální cvičení pánevního dna (podle metody Renaty Sahani Skalové)

Zdravé a pružné svaly pánevního dna v optimální kondici předchází mnoha nepříjemnostem, které mohou znepříjemňovat každodenní život:
Nejlépe je začít s péčí o sebe ve stadiu,když se žádné nepříjemné syndromy neprojevují. JEN TAK PRO SEBE A JEN TAK PRO ZDRAVÍ. Pánevní oblast nikdy nekolabuje jen tak náhle a najednou, ale vždy předchází dlouhodobá nevšímavost a nevnímavost této oblasti. Kdy je nejlepší začít.? Rozhodně lépe ještě ve stadiu-NEBYLO MI NIC A JE MI LÉPE. Než ve stadiu mám inkontinenci a byla mi doporučena operace.
Chronická bolest pánve
Bolest zad
Kostrčový syndrom
Sexuální dysfunkce
Inkontinence
Tuhost svalů pánevního dna
Nitrobřišní tlak
Menstruační a předmenstruační dyskomfort
Malá pružnost v bederní páteři

Kolaps -prolaps

Odpojení se od pánve (disociace)
Individuálka 1000 Kč/ 60 min. (první setkání 1,5 hod)

Galvanická metoda pro zdraví a krásu Ošetření a vyprázdnění lymfatických uzlin. Otoky, únava, strie, povislá kůže, formování postavy, urychlení metabolických procesů . Efekt pomerančové kůže.

 nově u mě můžete využít také galvanické ošetření. Metoda, která se v lázeňství používá více jak 50 let.

Léčí a harmonizuje bez vedlejších účinků.naopak harmonizuje lymfu a podporuje odplavení toxinů a solí.
- namožený a ztuhlý pohybový aparát
- masáže kloubů, svalů
- při degeneraci kostí a chrupavek
- přírodní pomoc při bolesti zad, svalů i kloubů
- jizvy, navrací citlivost v tkáni a nervových zakončení (výborná
zkušenost s jizvami po popáleninách)
- na otoky
- záněty vazivových tkání pohybového ústrojí, záněty vazů,
šlachových úponů
- poruchy prokrvení
- artrózy
- syndrom karpálního tunelu
- tukové bulky (Lipomy)
- detoxikuje
- trigger pointy,spasmus (křeč, sevření, vůlí neovlivnitelná svalová kontrakce) velmi rychle a účinně rozpouští

- poúrazové stavy

Součástí terapie je uvolnění lymfatických uzlin. Ošetření se doporučuje 6 - 10 krát obden. Délka terapie 20 - 30 min.

Výměna energie. 1 000 kč  60 min ošetření.
Všechna ošetření jsou hloubková, harmonizují energetické dráhy a vylaďují do rovnováhy vnitřní orgány a laskavě odbourávají vnitřní bloky.Většinou trvají 60 min.

Místo: Praha ,metro Anděl, budova Ženské domovy ul.Ostrovského 253, místnost č. 2084
Rezervace předem nutná. mob. 776793690

Kontaktní formulář