blankamilevova.mohendzodaro.net

Děloha je největší zdroj síly ženy.Její osvobození a rehabilitace je podstatnou součástí práce se ženami. Děloha, náš nejdrahocenější poklad, je však ukryta v našem nejhlubším nitru a musí být nejprve objevena, či vynesena na světlo. Děloha je otevřená a připravená k přijetí, což je její hlavní vlastnost bez ohledu na to, zda  si to žena uvědomuje nebo ne. Tato vlastnost se netýká pouze mužského semene, ale projevuje se na všech lidských rovinách. Děloha tak přijímá rovněž nálady, pocity a myšlenky, a ty v ní zůstávají uloženy.


U žen,které nemají se svou dělohou kontakt a pravidelně jí nečistí a nepečují o ní, se rychle stává vnitřní skládkou odpadu, nasáklou bolestí, negativitou a emocemi všeho druhu. Dokud je děloha plná bolestí a utrpení,žena nedokáže své ženství plně vychutnat V tomto stavu je děloha pro mnoho žen bránou do pekel, ale bohužel nejen pro ženy. Děloha je místo,kde trávíme prvních devět měsíců svého života.Nálada, která panuje v děloze, je první dojem,který od života dostáváme a poznamenává nás jako žádný jiný.

Aby se žena mohla plně poddat své ženskosti,musí být děloha očištěna a zbavena všech nahromaděných zátěží. Jakmile totiž děloha znovu nalezne svou životnou smyslovost, může se stát bránou do nových dimenzí ženskosti............


Zdroj:Maitreyi  D. Piontek

Obrázek: Rassouli

Mentorka ženských meditací Mohendžodáro
Buduj si komunitu stejně naladěných žen.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci ženy.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Mohendžodáro, masáže, meditace, Metoda 3x3 Více


Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Masáže, Mohenžodáro, Metoda 3x3 Více


   

Pravidelné kurzy

Mohendžodáro je tajemné,ozdravné , zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová. Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání bloků na těle i na duši. Pravidelné praktikování MOHENDŽODÁRO má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, každou středu 18h. - 20h.

Zobrazit detail

Pánevní dno a vliv na bederní oblast, vbočené palce, krční páteř. Přihlášky jen na celý cyklus. Nelze jednotlivě. Pro ženy v nejlepším věku střední generace.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, čtvrtky 21.5., 28.5.,4.6.2020

Zobrazit detail

Meditace odstraňuje strach z existenční nejistoty, podporuje schopnost se prosadit pomocí síly Vnitřní muž a rovněž aktivaci psychické síly Vnitřní žena. Meditace zprostředkovává zkušenost, že je dobré se nenechat odradit vlastními chybami a počítat s nimi jako s přirozenou součástí sebe sama. Prosazení sebe sama pak není nic proti člověku a naopak je to nutná součást života. Vše, co se má objevit a co má být stvořeno potřebuje pozornost a své místo na slunci. Meditace je určena pro kteroukoli ženu. Autorem meditace je Igor Samotný Hudba Igora Samotného tvoří muzikoterapeutické prvky. V základu působí na uvolnění těla i psychiky, posiluje zdraví.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, 18:30 - 20:30h.

Zobrazit detail

Imunitní posílení Meditace podporuje životní sílu a imunitu, meditace je vhodná jako dlouhodobý lék k chronickým nemocem, odstraňuje zatěžující psychické kódy, ulehčuje tkáním. Odstraňuje nedůvěru člověka k sebeléčení organismu. Můžete zažít také v rámci docházkového kurzu Mohendžodáro.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, čtvrtek 18:15- 20:15h.

Zobrazit detail