blankamilevova.mohendzodaro.net

Děloha je největší zdroj síly ženy.Její osvobození a rehabilitace je podstatnou součástí práce se ženami. Děloha, náš nejdrahocenější poklad, je však ukryta v našem nejhlubším nitru a musí být nejprve objevena, či vynesena na světlo. Děloha je otevřená a připravená k přijetí, což je její hlavní vlastnost bez ohledu na to, zda  si to žena uvědomuje nebo ne. Tato vlastnost se netýká pouze mužského semene, ale projevuje se na všech lidských rovinách. Děloha tak přijímá rovněž nálady, pocity a myšlenky, a ty v ní zůstávají uloženy.


U žen,které nemají se svou dělohou kontakt a pravidelně jí nečistí a nepečují o ní, se rychle stává vnitřní skládkou odpadu, nasáklou bolestí, negativitou a emocemi všeho druhu. Dokud je děloha plná bolestí a utrpení,žena nedokáže své ženství plně vychutnat V tomto stavu je děloha pro mnoho žen bránou do pekel, ale bohužel nejen pro ženy. Děloha je místo,kde trávíme prvních devět měsíců svého života.Nálada, která panuje v děloze, je první dojem,který od života dostáváme a poznamenává nás jako žádný jiný.

Aby se žena mohla plně poddat své ženskosti,musí být děloha očištěna a zbavena všech nahromaděných zátěží. Jakmile totiž děloha znovu nalezne svou životnou smyslovost, může se stát bránou do nových dimenzí ženskosti............


Zdroj:Maitreyi  D. Piontek

Obrázek: Rassouli

Skupinový terapeutický trénink 2v1
Získej licenci na nejúčinnější meditační techniky.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci i vedení skupin.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Mohendžodáro, masáže, meditace, Metoda 3x3 Více


Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Masáže, Mohenžodáro, Metoda 3x3 Více


   

Pravidelné kurzy

Letní setkání: 15.7.2021, 12.8.2021, 19.8.2021 a 26.8.2021 Mohendžodáro je tajemné,ozdravné , zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová. Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání bloků na těle i na duši. Pravidelné praktikování MOHENDŽODÁRO má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, prázdninová setkání 18h. - 20h.

Zobrazit detail