http://blankamilevova.mohendzodaro.net/

CISTUS INCANUS
virová onemocnění
infekce způsobené bakteriemi, plísněmi a chlamydiemi
záněty horních cest dýchacích
snížená obranyschopnost organismu


Primární určení:.zabiják virů
Cistus incanus je ceněn přecevším pro své schopnosti účinně bojovat s jakkoukoli infekcí.To spočívá v unikátnosti jeho složení a mechanismu účinku.obsah polyfenolů tvořený vysokou koncentrací jednotlivých fenolů,mj.známých tříslovin,zabraňuje virům v pronikání do buněk, a tím následně eliminuje jejich množení.A to i virům vysoce agresivním.Toto bylo potvrzeno mnoha studiemi,laboratorními zkouškami i praxí.Díky této vlastnosti a složení tak cistus zabezpečuje účinnou chemicko-fyzikální ochranu jak při onemocnění, tak v prevenci.Nejznámější je použití cistu při jakékoliv nákaze označované pojmem zánět horních cest dýchacích,atˇuž virové,bakteriální či plísňové

Cistus incanus je monokompozitní přípravek tj. obsahuje koncentrovaný extrakt z jedné rostliny - lisů. Česky cistus šedavý roste na skalnatých horských úbočích mírného pásma Středozemního moře a v oblastech severní Afriky. Dorůstá v pdobě keříčků do výšky asi jednoho metru s květy v barvách od bílé až po karmínovou. EXTRAKT Z CISTU DÍKY VELMI VYSOKÉ KONCENTRACI ANTIOXIDANTŮ A POLYFENOLŮ ZABRAŃUJE VIRŮM, ABY PRONIKALY DO BUNÉK A TAM SE ROZMNOŹOVALY. ZAJIŠŤUJE TAK ÚĆINNOU CHEMICKO-FYZIKÁLNÍ OCHRANU PŘI ONEMOCNĚNÍ I V PREVENCI, VÝZNAMNÉ ZVYŚUJE OBRANYSCHOPNOST ORGANISMU. ANTIOXIDAČNÍ ÚĆINKY ZEJMÉNA DÍKY POLYNELŮM NÉKOLIKANÁSOBNÉ PŔEVYŚUJÍ ANTIOXIDAĆNÍ ŮĆINKY VITAMŃU C a E DOHROMADY, JAKOŽ I CITRONU, ZELENÉHO ĆAJE A VÍNA. TO PŮSOBÍ PREVENTIVNÉ I PROTI VZNIKU KARDIOVASKULÁRNĆH A ONKOLOGICKÝCH ONEMOCNÉNÍ. CISTUS OBSAHUJE DÚLEŽITÉ PRVKY - HOŔĆÍK, VÁPNÍK, ZINEK, ŹELEZO A MÁ DETOXIKAĆNÍ ÚĆINKY, DÍKY KTERÝM POMÁHÁ ELIMINOVAT Z ORGANISMU TĚŽKÉ KOVY JAKO OLOVO A KADMIUM

Testovací lahvička posloužila postupně 5 lidem a tímto typem obtíží naprosto jednoznačně ke zjednání rychlého a trvalého účinku(bez recidivy) v jakékoliv fázi onemocnění.Počínající obtíže dokázal cistus zastavit bez nutnosti podávání dalších přípravků

Přírodní antioxidant
Druhou silnou zbraní Cistus incanus je jeho schopnost neutralizace volných radikálů a účinné vylučování toxinů z jakýchkoliv patogenů z organismu.Tak opět pomáhá uzdravení tím,že zabraňuje toxické zátěži,poškození tkání,zánětům a dlouhému ohrožení a zatížení obranyschopnosti.V této souvislosti se mi v praxi osvědčil u klientůnejen v případě toxinů z bakteriální infekce(chlamydie,ale i po prodělaném parazitárním onemocnění(svrab).Uvádí se,že Cistus je několikanásobným antioxidantem než např.zelený čaj,citron či červené víno,čímž kromě zmiňovaných účinků pomáhá jako prevence při zvyšování obranyschopnosti organismu.
(zdroj:Energy Mgr.Michal Šaman)

POVZBUDIVÉ VÝSLEDKY STUDIÍ
Cistus incanus obsahuje mnoho důležitých prvků,zejména vápník,hořčík,zinek,železo.Co však činí cistus unikátním,je obsah proantokyanidinů,flavonoidů a polyfenů ve vzájemné vazbě.V posledních letech byla provedena řada kontrolovaných klinických studií, které prokazují silné protivirové a protiplísňové účinky cistu.Nejaktivnější zemí v oblasti výzkumu této bylinky je v současné době Německo.Universální centrum pro molekulární virologii a Friedrich Loefler institut provedly řadu pokusů,které potvrdily překvapující výsledky působení cistu - vysokou buněčnou rezistenci proti virům.V průběhu roku 2013 byl navíc udělen německé společnosti lékový patent na přípravek potírající HIV obsahující cistus.
zajímavým směrem výzkumu účinků cistu,který je podpořen dvojitou klinickou studií,je léčba zánětů horních cest dýchacích,jež jsou především v poslední době velmi rozšířeným typem onemocnění s komplikovaným a dlouhodobým průběhem.Stejně nadějné jsou i souběžného podávání cistu s antibiotickou léčbou. Vzhledem k aktuálním obavám odborné veřejnosti o další účinnost antibiotik jsou tyto výsledky nadějným povzbuzením pro nás všechny,terapeuty,poradce i klienty.
(zdroj:Energy Mgr.Michal Šaman)

Historicky lze dohledat používání rostlin z čeledi cistovitých(Cistus incanus,Cistus ladanifer) až do roku330 před naším letopočtem.V perské tradiční medicíně,v oblasti dnešního iráku,patřily tyto byliny mezi nejcenější.V průběhu následujících staletí se užití cistu z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří,nejvíce mezi Kypr,Itálii,Turecko a Řecko.

Energetické působení Cistus incanus podle principů TČM
Cistus incanus ovlivňuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny, tří zářičů (tří ohnišť) a perikardu.

Vzhledem k aktuálním obavám odborné veřejnosti z toho, že viry a bakterie stále více mutují a roste jejich odolnost vůči léčbě, která dosud účinkovala – o stoupající rezistenci na antibiotika nemluvě, představuje Cistus incanus vhodnou volbu pro řešení některých druhů infekčních onemocnění.

V případě zájmu mohu zprostředkovat prodej. Cena 545 kč + poštovné
Mentorka ženských meditací Mohendžodáro
Buduj si komunitu stejně naladěných žen.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci ženy.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Mohendžodáro, masáže, meditace, Metoda 3x3 Více


Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Masáže, Mohenžodáro, Metoda 3x3 Více


   

Pravidelné kurzy

Mohendžodáro je tajemné,ozdravné , zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová. Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání bloků na těle i na duši. Pravidelné praktikování MOHENDŽODÁRO má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, každou středu 18h. - 20h.

Zobrazit detail