http://blankamilevova.mohendzodaro.net/

Mohendžodáro nám pomáhá poznat také stinné stránky.

Asána Kněžka - Čarodějnice otevírá mnoho témat z viditelného i neviditelného světa. 

Chceme-li změnit viditelné, je třeba začít neviditelným.


Něco z témat aspektu Kněžky z mé oblíbené knihy: Tančit sen. K jakémukoli tématu,které je právě aktuální se otevře vždy ta správná stránka.


Tančit sen: autorka Jamie Sams (knížka-sedm posvátných cest lidské přeměny)


str. 170

A je zde pán soumraku, jenž sází na výhru, kterou nikdo nezíská

Moji učitelé Joaquin a Cisi mi kladli na srdce, že pátá cesta zasvěcení může být i zrádná, pakliže se lidé uchýlí ke svým stinným stránkám s cílem získat uznání nebo se stát vůdčí osobností v nějaké oblasti. Povoláním temných elementárních sil do svých služeb a uplatněním stinných stránek se z lidí mohou stát “pánové soumraku” . Tento překlad se patrně nejvíce blíží indiánskému výrazu, který používali moji učitelé.

Pánové soumraku jsou jedinci, kteří používají světlé i stinné stránky lidské povahy k ovládání ostatních a k manipulaci s nimi. Podrobit si někoho, aby proti své vůli udělal, co vy chcete, se v tradici Jižních zřivců nazývá medicínou zla. Její užívání se člověku vždy krutě vymstí a na páté iniciační cestě se mu bumerang negativní energie vrací ještě rychleji než na všech předešlých cestách. Síla tohoto zpětného nárazu závisí na osobním záměru toho, kdo bumerang hodil, a na množství energie, kterou k vrhu použil a vyslal do Přediva snů a následně do našeho hmotného světa.


Ve většině případů se pánové soumraku již rodí s nějakými paranormálními schopnostmi a postupem času se naučí, jak svůj dar používat k ovládání ostatních. V dětství si třeba všimli, že určitým chováním mohou ostatní přimět, aby dělali co chtějí. Později v životě toto chování dál uplatňovali na druhé, aniž si uvědomovali že vysílají energii. Bezděčně však energii používali a zacilovali svůj záměr na druhé za účelem dosažení kýženého výsledku.

Tento násilný mentální atak je ovšem zradou důvěry a nabouráním se do posvátného osobního prostoru druhých lidí je vždy násilným činem, avšak pokud kdokoli provádí něco takového úmyslně a záměrně přitom manipuluje s myšlenkami druhých lidí (nebo je třeba jen čte, protože může), koleduje si o kruté následky.


Indiánští snivci a zřivci se po staletí vydávali po energetických sítích do Přediva snů a objevovali cesty vedoucí napříč energetickými světy tam a zase zpátky. Tyto světy jsou úrovně vědomí, kde se setkáváme s duchem či životní silou. A pátá iniciační cesta nám dává do rukou další nástroje potřebné k tomu, abychom s neviditelnou silou či životní silou správně pracovali. Pánové soumraku obvykle nejsou dost chytří, nebo nadaní, aby se jim v Předivu snů podařilo odhalit své osobní energetické pletence, tudíž se snadno mohou zaplést do vlastních lží a nebo tkaniva protichůdných záměrů. Záměr někoho ovládat - pokud si o to dotyčný vysloveně nepožádal - se nakonec vymstí tomu,kdo jej měl a vyslal do vesmíru.

Bezohlední pánové soumraku  zpravidla zapomínají, co v neviditelných světech stvořili, a to bylo energetické sítě upředené z jejich vlastních utkvělých představ, falešných iluzí, lží a touhy manipulovat. Když pán soumraku na takovou síť narazí, dávno netuší, že jde o cestu falešným stavem vědomí, a může tak při mimotělní pouti uvíznout v neexistující sféře, kterou sám vytvořil ze lží, aby do ní lapil ostatní.Taková past je velmi nebezpečná a může u člověka vyvolat šílenství nebo jej dokonce uvrhnout do katatonie,pokud včas nevezme zpět původní zlý záměr vyslaný směrem k druhému člověku. Už jen z tohoto důvodu nesmíme zapomínat, že vynaložíme-li životní sílu na negativní projevy své stinné stránky, bude nás pak stát spoustu práce, abychom se znovu dali do pořádku. Jsme-li natolik bláhoví, že tuto negativní energii nevezmeme zpět, neodpustíme si a neodčiníme to změnou chování, padneme jednou do nastražené pasti sami. Pánům soumraku se stává, že postupně ztrácejí své mimosmyslové schopnosti a přestávají vnímat Předivo snů a nakonec u nich tyto vize zcela vymizí.


Do hloubky tématu se můžete ponořit na výborné celoroční škole:
Temné aspekty ženy (nutno absolvovat Mohendžodáro II. a III.)
II.stupeň Mohendžodáro
Celoroční škola tantra-jógy pro ženy. 

Transformační zkušenost v chráněné skupině.

Prohlub svoji zkušenost s tantrickou jógou.


Články

Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Mohendžodáro, masáže, meditace, Metoda 3x3 Více


Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Masáže, Mohenžodáro, Metoda 3x3 Více


   

Pravidelné kurzy

Mohendžodáro je tajemné,ozdravné , zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová. Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání bloků na těle i na duši. Pravidelné praktikování MOHENDŽODÁRO má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, každou středu 18h. - 20h.

Zobrazit detail