http://blankamilevova.mohendzodaro.net/

Mohendžodáro nám pomáhá poznat také stinné stránky.

Asána Kněžka - Čarodějnice otevírá mnoho témat z viditelného i neviditelného světa. 

Chceme-li změnit viditelné, je třeba začít neviditelným.


Něco z témat aspektu Kněžky z mé oblíbené knihy: Tančit sen. K jakémukoli tématu,které je právě aktuální se otevře vždy ta správná stránka.


Tančit sen: autorka Jamie Sams (knížka-sedm posvátných cest lidské přeměny)


str. 170

A je zde pán soumraku, jenž sází na výhru, kterou nikdo nezíská

Moji učitelé Joaquin a Cisi mi kladli na srdce, že pátá cesta zasvěcení může být i zrádná, pakliže se lidé uchýlí ke svým stinným stránkám s cílem získat uznání nebo se stát vůdčí osobností v nějaké oblasti. Povoláním temných elementárních sil do svých služeb a uplatněním stinných stránek se z lidí mohou stát “pánové soumraku” . Tento překlad se patrně nejvíce blíží indiánskému výrazu, který používali moji učitelé.

Pánové soumraku jsou jedinci, kteří používají světlé i stinné stránky lidské povahy k ovládání ostatních a k manipulaci s nimi. Podrobit si někoho, aby proti své vůli udělal, co vy chcete, se v tradici Jižních zřivců nazývá medicínou zla. Její užívání se člověku vždy krutě vymstí a na páté iniciační cestě se mu bumerang negativní energie vrací ještě rychleji než na všech předešlých cestách. Síla tohoto zpětného nárazu závisí na osobním záměru toho, kdo bumerang hodil, a na množství energie, kterou k vrhu použil a vyslal do Přediva snů a následně do našeho hmotného světa.


Ve většině případů se pánové soumraku již rodí s nějakými paranormálními schopnostmi a postupem času se naučí, jak svůj dar používat k ovládání ostatních. V dětství si třeba všimli, že určitým chováním mohou ostatní přimět, aby dělali co chtějí. Později v životě toto chování dál uplatňovali na druhé, aniž si uvědomovali že vysílají energii. Bezděčně však energii používali a zacilovali svůj záměr na druhé za účelem dosažení kýženého výsledku.

Tento násilný mentální atak je ovšem zradou důvěry a nabouráním se do posvátného osobního prostoru druhých lidí je vždy násilným činem, avšak pokud kdokoli provádí něco takového úmyslně a záměrně přitom manipuluje s myšlenkami druhých lidí (nebo je třeba jen čte, protože může), koleduje si o kruté následky.


Indiánští snivci a zřivci se po staletí vydávali po energetických sítích do Přediva snů a objevovali cesty vedoucí napříč energetickými světy tam a zase zpátky. Tyto světy jsou úrovně vědomí, kde se setkáváme s duchem či životní silou. A pátá iniciační cesta nám dává do rukou další nástroje potřebné k tomu, abychom s neviditelnou silou či životní silou správně pracovali. Pánové soumraku obvykle nejsou dost chytří, nebo nadaní, aby se jim v Předivu snů podařilo odhalit své osobní energetické pletence, tudíž se snadno mohou zaplést do vlastních lží a nebo tkaniva protichůdných záměrů. Záměr někoho ovládat - pokud si o to dotyčný vysloveně nepožádal - se nakonec vymstí tomu,kdo jej měl a vyslal do vesmíru.

Bezohlední pánové soumraku  zpravidla zapomínají, co v neviditelných světech stvořili, a to bylo energetické sítě upředené z jejich vlastních utkvělých představ, falešných iluzí, lží a touhy manipulovat. Když pán soumraku na takovou síť narazí, dávno netuší, že jde o cestu falešným stavem vědomí, a může tak při mimotělní pouti uvíznout v neexistující sféře, kterou sám vytvořil ze lží, aby do ní lapil ostatní.Taková past je velmi nebezpečná a může u člověka vyvolat šílenství nebo jej dokonce uvrhnout do katatonie,pokud včas nevezme zpět původní zlý záměr vyslaný směrem k druhému člověku. Už jen z tohoto důvodu nesmíme zapomínat, že vynaložíme-li životní sílu na negativní projevy své stinné stránky, bude nás pak stát spoustu práce, abychom se znovu dali do pořádku. Jsme-li natolik bláhoví, že tuto negativní energii nevezmeme zpět, neodpustíme si a neodčiníme to změnou chování, padneme jednou do nastražené pasti sami. Pánům soumraku se stává, že postupně ztrácejí své mimosmyslové schopnosti a přestávají vnímat Předivo snů a nakonec u nich tyto vize zcela vymizí.


Do hloubky tématu se můžete ponořit na výborné celoroční škole:
Temné aspekty ženy (nutno absolvovat Mohendžodáro II. a III.)
Ženská cesta - Nový pořad Rádia Mohendžodáro
Neděle 5.5. od 20:00 "O umění ženského tanečního talentu"
Neděle 12.5. od 20:00 "O ženských meditacích"
http://www.radiomohendzodaro.cz/


Články


Tantra jóga pro ženy, masáže, meditace, škola pánevního dna Více

   

Pravidelné kurzy

Mohendžodáro je tajemné,ozdravné , zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová. Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání bloků na těle i na duši. Pravidelné praktikování MOHENDŽODÁRO má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, každou středu 18:15h. - 20:15h.

Zobrazit detail

Meditace odstraňuje strach z existenční nejistoty, podporuje schopnost se prosadit pomocí síly Vnitřní muž a rovněž aktivaci psychické síly Vnitřní žena. Meditace zprostředkovává zkušenost, že je dobré se nenechat odradit vlastními chybami a počítat s nimi jako s přirozenou součástí sebe sama. Prosazení sebe sama pak není nic proti člověku a naopak je to nutná součást života. Vše, co se má objevit a co má být stvořeno potřebuje pozornost a své místo na slunci. Meditace je určena pro kteroukoli ženu. Autorem meditace je Igor Samotný Hudba Igora Samotného tvoří muzikoterapeutické prvky. V základu působí na uvolnění těla i psychiky, posiluje zdraví.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, 18:30 - 20:30h.

Zobrazit detail

Imunitní posílení Meditace podporuje životní sílu a imunitu, meditace je vhodná jako dlouhodobý lék k chronickým nemocem, odstraňuje zatěžující psychické kódy, ulehčuje tkáním. Odstraňuje nedůvěru člověka k sebeléčení organismu. Můžete zažít také v rámci docházkového kurzu Mohendžodáro.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, čtvrtek 18:30 - 20:30h.

Zobrazit detail