Terapeut ThetaHealing Advanced Basic & Advanced DNA

Datum: 3. 12. 2023 14:07 - 31. 12. 2025 14:07 Kdykoli dle domluvy

Místo: Praha 5 Ostrovského 253

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Docházkový kurz

Cena: 1350 Kč

Lektoři: Blanka Deví Milevová

Individuální sezení . Čas a den dle předchozí domluvy

Absolvovala jsem semináře Basic DNA a Advanced DNA v technice ThetaHealing®

--Všechno je energie a všechna energie lze změnit.
Théta je frekvenční nástroj
Pod vlivem frekvencí zaniká stará realita..
Co lze změnits pomocí Théta?
zátěžová přesvědčení z minulých životů, nebo hluboké genetické vzpomínky, zkušenosti z kolektivního vědomí přenesené do současnosti,

Energetický rozvod. ( pokud jsme s někým dlouho, tak si vzájemně měníme energie (fragmenty) Jsme natolik spjati, že je to energerické manželství.  V momentě, kdy máme již konflikty a jdeme od sebe se do vztahu namíchají negativní energie. Pokud se nevyklidí, tak to tam zůstane - POUTO..
Energetické odpojení nás dělá imunní vůči útokúm, žárlivosti, nesnášenlivosti, nepřejícnosti.

ThetaHealing je meditační technika a duchovní filozofie, která využívá soustředěné myšlení a modlitbu. Věříme, že naše tréninková metoda nabízí fyzické, emocionální a duchovní uzdravení napojením na mozkovou vlnu Theta a spojením se Stvořitelem Všeho Co Je. Když zažijeme toto spojení, můžeme přeprogramovat svou mysl tak, aby vyčistila omezující přesvědčení a myslet pozitivně. To přináší to nejlepší v nás samých a umožňuje nám žít naše nejosvícenější a úspěšné životy.Zakladatelkou této metody je Vianna Stibal

Meditační techniku ​​ThetaHealing vytvořila Vianna Stibal v roce 1995 během své osobní cesty zpět ke zdraví. Její původní kniha podrobně popisuje její osobní uzdravovací cestu a její spojení se Stvořitelem pomocí její meditační techniky.

Technika ThetaHealing je meditační technika využívající duchovní filozofii s cílem zlepšit mysl, tělo a ducha a zároveň se přiblížit ke Stvořiteli Všeho Co Je. Je to soustředěná modlitba ke Stvořiteli a umožňuje vám trénovat svou mysl, tělo a ducha, aby vyčistili omezující přesvědčení a žili život s pozitivními myšlenkami a rozvíjeli ctnosti ve všem, co děláme. Prostřednictvím meditace a modlitby vytváří technika ThetaHealing pozitivní životní styl.

Technika ThetaHealing se vždy učí používat ve spojení s konvenční medicínou. Učí, jak používat svou vlastní přirozenou intuici, spoléhat se na bezpodmínečnou lásku Stvořitele Všeho, Co Je, dělat skutečnou „práci“. Věříme, že soustředěnou modlitbou využívající mozkové vlny „Theta“ a „delta“ (zahrnující fyziku a kvantovou fyziku), můžete být skutečně svědky toho, jak Stvořitel všeho, co je, vytváří okamžitou fyzickou a emocionální pohodu. Naučili jsme se, že prostřednictvím techniky ThetaHealing lze využít intuitivní schopnosti k vyvolání spontánních změn a fyzické a emocionální pohody.

Chcete-li se dozvědět více o technice ThetaHealing, navštivte www.thetahealing.com

https://www.thetahealing.com/instructor-32726766-profile.html


Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.