Konstelace na zakázku (konkrétní otázka)

Datum: 31. 7. 2020 00:00 - 31. 7. 2020 00:00 17 - 20:30

Místo: Studio Braník, Ke Krči 30, Praha 4

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Workshop

Cena: 1000kč zadavatel zakázky, ostatní 150kč Kč

Lektoři: Blanka Deví Milevová

Zvu na komorní konstelace. Kapacita omezena na 5-7 osob.
Tyto konstelace jsou na konkrétní zakázku což znamená že, si zahraješ roli (spojíš se s energetickou formou),nebo budeš pozorovatel.Obojí je velmi výživné, přes roli,nebo pozorování příběhu někoho jiného může dojít i k většímu uvědomění a pochopení čehokoli ve vlastním životním příběhu.Ale to už jsou záhadné konstelace. Práce v energetické rovině.Energie v pohybu.
Zadavatel zakázky ,který má záměr podívat se na svůj příběh konstelační optikou hradí 1000 Kč a ostatní,kteří předem vědí že se nebude konstelovat jejich příběh 150 Kč.
Místo: Ostrovského 253, Ženské domovy

Bývá ukončeno společnou meditací,nebo léčivým kruhem..Uzavření příběhu,vzájemná podpora a podpora a léčení samotného příběhu.

kontakt: .blankamilevova@gmail.com

mb. 776793690

Mentorka ženských meditací Mohendžodáro
Buduj si komunitu stejně naladěných žen.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci ženy.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Mohendžodáro, masáže, meditace, Metoda 3x3 Více


Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Masáže, Mohenžodáro, Metoda 3x3 Více


   

Pravidelné kurzy

Mohendžodáro je tajemné,ozdravné , zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová. Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání bloků na těle i na duši. Pravidelné praktikování MOHENDŽODÁRO má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, každou středu 18h. - 20h.

Zobrazit detail