Konstelace pro Marii

Datum: 25. 6. 2024 00:00 - 25. 6. 2024 00:00 18 - 21h.

Místo: Studio Braník Ke Krči 30, Praha 4

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Workshop

Cena: 1300 kč zadavatel zakázky, ostatní 350 kč Kč

Lektoři: Blanka Deví Milevová

konstelace pro Marii

Zvu na komorní konstelace. Kapacita omezena na 5- 8 osob. 

Téma: Vztah


Tyto konstelace jsou na konkrétní zakázku což znamená že, si zahraješ roli (spojíš se s energetickou formou),nebo budeš pozorovatel.Obojí je velmi výživné, přes roli,nebo pozorování příběhu někoho jiného může dojít i k většímu uvědomění a pochopení čehokoli ve vlastním životním příběhu.Ale to už jsou záhadné konstelace. Práce v energetické rovině.  Energiev pohybu.
Zadavatel zakázky ,který má záměr podívat se na svůj příběh konstelační optikou hradí 1300 Kč a ostatní, kteří předem vědí že se nebude konstelovat jejich příběh 350 Kč.

Pohled rodiny a společnosti a rovnováha v rodině mají vliv na vývoj člověka, na jeho zdraví, jeho nemoc i její případný relaps.

Jedinec a rodina

Abychom dosáhli změny změny chování, nebo zdravotního stavu nemocného, bylo by třeba determinovat jeho přesvědčení a směřovat k mobilizaci hybné páky celé rodinné vztahové sítě (jejich přesvědčení), pokud chceme spustit proces změny rodiny.

Bývá ukončeno společnou meditací, nebo léčivým kruhem.. Uzavření příběhu ,vzájemná podpora a podpora a léčení samotného příběhu.

kontakt: .blankamilevova@gmail.com

mob. 776793690

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.