Ženský kruh v linii času

Datum: 7. 11. 2020 10:00 - 7. 11. 2020 18:00 s přestávkou na oběd

Místo: Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Workshop

Cena: 1200 Kč

Lektoři: Blanka Deví Milevová

Co jsou to konstelace ? Taková neviditelná energetická linie, která není vidět běžným zrakem, ale přes pocity, nebo emoce, které se v nás náhle náhle nečekaně vynoří (někdo , něco vyvolá) můžeme tuto neviditelnou linii vnímat velmi silně. sobota v Modřanech 10 - 18h. s přestávkou na oběd

Něco schovávat, tajit , tutlat nám jen bere energii,vitalitu a odpojuje nás to od naší skutečné síly , darů a schopností. Po vymetení se někdy nestačíme divit, co vše jsme v sobě nevědomě dusily : může tam být cokoli, ale určitě tam nemusí jen strašit (jak se někdy mylně domníváme) od potlačené radosti až po slzičky hlavně vše co je lidské a opravdové.

Čeká nás pestré odpoledne plné ženských příběhů, osudů, práce s archetypy, propůjčíš si různé role, zamedituješ v ženském kruhu, každý vynesený příběh na světlo oslavíme-protančíme- uctíme a opravdu budeme „ vymetat“. Naučíš se zametací dech starou indiánskou nagualskou techniku tzv. stopování,nebo-li technika rekapitulace. Rekapitulace uvolní obrovské množství energie. Rekapitulací se osvobozujeme od tíživých emočních vazeb a zdokonalujeme své energetické zdroje a uspořádání výdeje vlastní energie.

Vymeteš si sama cestičku ke svým kořenům, zdroji své síly. Každá rodová linie,která existuje do dnešního času má zdravé kořeny. Jinak bychom zde nebyly. Možná byl někde v linii času porušen řád rovnováhy, ale kořínky jsou zdravé.
At´už jsi ve své genetické linii prvorozená princezna, která prosekala cestičku těm co přišli později,nebo jdeš po něčí vyšlapané cestě jako narozená další v řadě jsi vítána .
S sebou si můžeš vzít fotografie maminky,babiček,tetiček, nebo cokoli co symbolizuje tvůj rod,domov,kraj kde jsi vyrostla , ruční práci žen které zde byly dříve než jsi sem přišla.

Skupinový terapeutický trénink 2v1
Získej licenci na nejúčinnější meditační techniky.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci i vedení skupin.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Mohendžodáro, masáže, meditace, Metoda 3x3 Více


Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Masáže, Mohenžodáro, Metoda 3x3 Více


   

Pravidelné kurzy

Letní setkání: 15.7.2021, 12.8.2021, 19.8.2021 a 26.8.2021 Mohendžodáro je tajemné,ozdravné , zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová. Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání bloků na těle i na duši. Pravidelné praktikování MOHENDŽODÁRO má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, prázdninová setkání 18h. - 20h.

Zobrazit detail