Konstelace: Já a peníze vztah k hojnosti

Datum: 10. 12. 2020 18:00 - 10. 12. 2020 20:30 čtvrtek

Místo: Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Kurz

Cena: 390 Kč

Lektoři: Blanka Deví Milevová

Po stopách našich pocitů, emocí ......

Viditelný svět, ve kterém se různými způsoby projevujeme není svět na který ve skutečnosti reagujeme. Podprahově vysíláme určité vzorce chování na které lidé okolo nás ve skutečnosti reagují. Např.: ať se snažím sebevíc,nikdo mě nepochválí, nikdo za mě nic neudělá apod. To ,co vysíláme z podvědomí  se nám také skutečně děje. Jak je to ale možné ? Všichni víme, že si nepřejeme být obětí, žít v nedostatku, s nespolehlivými partnery atd…..

Logická mysl moc dobře ví, co je pro nás správné, jaké ocenění máme mít za svou práci, jak by se k nám měli  chovat partneři,děti,rodiče. Tak proč tomu tak není ? Všichni jsme ovlivněny prostředím ve kterém jsme vyrůstali. Některé vzorce chování nám byly vštěpeny výchovou, něco jsme nevědomě vstřebali .. Některé  myšlenkové struktury a vzorce chování se linou po několik generací spolu s pocity, emocemi a určitými projevy chování. Nedají se jednoznačně odsoudit jako „špatné“. Jednoduše řečeno: to co bylo dobré před 100 lety pro našeho pradědečka nám dnes již neslouží,nebo nás to  dokonce omezuje. Rodinná konstelace je terapie, která odkryje oponu do neprojeveného(neviditelného světa. Je to skupinová terapie, která Ti umožní názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny. Můžeme se tak podívat na sebe, svůj život a vše co nás trápí tak trochu jinak. Tím můžeme pochopit souvislosti. Prostřednictvím konstelací lze změnit svůj život k lepšímu a osvobodit se z myšlenkového nastavení.

Skupinový terapeutický trénink 2v1
Získej licenci na nejúčinnější meditační techniky.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci i vedení skupin.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.


Články

Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Mohendžodáro, masáže, meditace, Metoda 3x3 Více


Blanka Deví Milevová

Blanka Deví Milevová

Masáže, Mohenžodáro, Metoda 3x3 Více


   

Pravidelné kurzy

Letní setkání: 15.7.2021, 12.8.2021, 19.8.2021 a 26.8.2021 Mohendžodáro je tajemné,ozdravné , zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje. Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová. Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání bloků na těle i na duši. Pravidelné praktikování MOHENDŽODÁRO má řadu léčivých, omlazujících a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin. Celkově navyšuje sexuální energii a vědomě ji rozvádí po těle. Pomůže Vám těšit se z přirozené sexuality a navrátit dynamiku mládí a pocit svěžesti.

Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20, prázdninová setkání 18h. - 20h.

Zobrazit detail