Konstelace na téma Já a zdraví

Datum: 23. 5. 2024 18:00 - 23. 5. 2024 20:30 čtvrtek

Místo: Kulturní centrum 12, Praha 4, Modřany, Jordana Jovkova 3427/20

Kraj: Hlavní město Praha

Typ: Kurz

Cena: 450 Kč

Lektoři: Blanka Deví Milevová

Po stopách našich pocitů, emocí ...... Každý si vede své subjektivní účetnictví, tedy co dal a co získal v minulosti a přítomnosti a co dá a obdrží v budoucnosti. Co bylo investováno do systému a co z něj bylo odebráno ve formě podpory, odmítnutí či v podobě využívání ostatních, zůstává zapsáno v tomto neviditelném účtování závazků a zásluh (Boszormenyi-Nagy) V naší psychice je systém, který vytěsňuje nepříjemné pocity, uzamyká je do skladiště našeho nevědomí. Tyto nepříjemné pocity tam u nás stále žijí, mají energii, chtějí se vynořit a i když  odmítáme se jimi zabývat vynořují se jako symptomy. Čím více je potlačujeme a vytěsňujeme tím intenzivněji se projeví. Říkáme jim autoimunitní onemocnění. U každého z nás se projevují různě, podle naší psychiky, vztahů, prostředí a minulosti.Tzv. neviditelné onemocnění se projevují různě. Při autoimunitním onemocnění naše tělo nepozná vlastní buňky. Odmítá realitu, která se dříve, či později projeví
Viditelný svět, ve kterém se různými způsoby projevujeme není svět na který ve skutečnosti reagujeme. Podprahově vysíláme určité vzorce chování na které lidé okolo nás ve skutečnosti reagují. Např.: ať se snažím sebevíc,nikdo mě nepochválí, nikdo za mě nic neudělá apod. To ,co vysíláme z podvědomí  se nám také skutečně děje. Jak je to ale možné ? Všichni víme, že si nepřejeme být obětí, žít v nedostatku, s nespolehlivými partnery atd…..
Logická mysl moc dobře ví, co je pro nás správné, jaké ocenění máme mít za svou práci, jak by se k nám měli  chovat partneři,děti,rodiče. Tak proč tomu tak není ? Všichni jsme ovlivněny prostředím ve kterém jsme vyrůstali. Některé vzorce chování nám byly vštěpeny výchovou, něco jsme nevědomě vstřebali .. Některé  myšlenkové struktury a vzorce chování se linou po několik generací spolu s pocity, emocemi a určitými projevy chování. Nedají se jednoznačně odsoudit jako „špatné“. Jednoduše řečeno: to co bylo dobré před 100 lety pro našeho pradědečka nám dnes již neslouží,nebo nás to  dokonce omezuje. Rodinná konstelace je terapie, která odkryje oponu do neprojeveného(neviditelného světa. Je to skupinová terapie, která Ti umožní názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny. Můžeme se tak podívat na sebe, svůj život a vše co nás trápí tak trochu jinak. Tím můžeme pochopit souvislosti. Prostřednictvím konstelací lze změnit svůj život k lepšímu a osvobodit se z myšlenkového nastavení.

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.